worldanime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
worldanime | Inregistrare | Login
POZE WORLDANIME
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Jamieknv 24 ani
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 55 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Pai azi am facut aceasta poveste....Sper sa va placa... Este tot cu Naruto dar acum apara si Mariah si echipa ei
~~ Trecutul revine~~ In cautarea Sakurei..........Umbra din intuneric
Mariah-Cea mai mizerabila zi....Te urasc lume!!!!!!!! Yang-Calmeaza-te! Naruto-Mariah trebuie sa ne ajuti! Mariah-Ce sa intamplat? Sasuke-Sakura a fost rapita! Mariah- Asa si? Naruto-Mariah noi.... Yang-Ati venit dupa ajutor? Mariah-Dak da....ce va face sa credeti ca va voi ajuta sa o gasiti? Lee-Avem nevoie de ajutorul tau,Al vostru Sasuke-Dak sunt multi va trebui sa luptam si avem nevoie de voi alaturi de noi... Mariah-Hai Sasuke sigur nu culege floricele? Naruto-Am primit asta... Mariah- "Sakura este la noi.....Dak vreti sa o salvati veniti la Padurea Moarta" Ray-Padurea Moarta? Mariah-Nu am auzit de ea Yang-Eu da...Stiu unde se afla.... Lee-Atunci sa mergem ... Mariah- Nu asa repede Naruto-Mariah te rog...fa-o pt mine... Mariah-Pai... Naruto-Te rog... Mariah-Ok...Ok....Fir-ar sa fie...Ray teleporteza-ne pana nu ma razgandesc... Ray-Imediat...Padurea Moarta venim... Naruto-Grozav...Am ajuns.... Yang-Si acum ce facem?!? Mariah-Chiar mi se pare o prostie...Eu salvand-o pe Sakura...Ce gluma buna... Sasuke-Mariah... Mariah-Nici o Mariah Sasuke...Spune-mi! Dak eu era cea rapita ce faceati? Ray-Draga mea dak tu erai rapita mutam si munti din loc pt a te gasi.. Yang-Corect... Mariah-Mersi baieti Sasuke-Mariah nu e cazul sa te compari cu Sakura! Mariah-Ce???????
Sper sa va placa....Dak va place voi pune si celelalte parti 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
superb ca de obicei
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Ms ms ms ma bucur ca iti place....Sper sa le placa si la celelalte fete... 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hecate
Sweet fan
 Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
|
|
ca si celalat fic minunat....imi place comportamentu lui mariah
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haruhi Suzumiya
Cool fan
 Din: SOS Brigade
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 457
|
|
este extraordinar! imi plc, draga continua! 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
childish_crazy_girl
Sweet fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 249
|
|
e..dragutza ...dar de cand n-ai mai postat...
_______________________________________
 Pessimistic people are here to remind the optimistic of a little fact called reality
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
sooper..... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Sorry sorry fetele....stiu ca nu am mai postat de secoleeeee dar am fost cu tezele...Am scapat in sfarsit de bio, chimie si romana,...Dar mai am mate... Voi pune capitolul urmator si sper sa va placa...Dar le-am scris pe foaie...sa o caut si scriu
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul II
Yang-Linisteste-te Mariah...Dak ne certam nu rezolvam nimik Ray-Yang are dreptate Mary .... Mariah-Ok Ok ok Yang-Uita-ti cum facem...Dak e ne impartim in "grupe" de cate 2 Ray-Ok, eu cu Mariah Sasuke-Eu merg cu Mariah... Ray-Ce? Mariah-Dragillor sunt una...Taiata in doua nu as arata bine... Sasuke-Deci...Ray cu Yang, Naruto cu Lee si eu cu Mariah...Sa mergem... Naruto-Daaaa Lee-Sa o gasim pe Sakura(pleaca) Sasuke-Mariah... Mariah-Asculta Sasuke...Fac asta pt Naruto...Doar pt el...Si ce ai vrut sa spui cu "Sa nu ma compar cu Sakura" ?.....Ea e mai buna ca mine? Spune! Sasuke-Mariah nu e timpul si nici locul sa vorbim despre asta... Mariah-Asculta-ma cu atentie...Roaga-te ca acei rapitori sa isi faca treaba... Sasuke-Ce????Vrei sa o omoare? Mariah-Exact...Dak nu o vor face ei o sa o fac yo...Chiar eu ii voi face cunostinta cu lumea cealalta.... Sasuke-Nu pot sa cred ce aud.... Mariah-Sa crezi Sasuke....Ma calcat destul pe coada....Sincer nici nu stiu ce caut aici...Plec...Nu ai decat sa o cauti singur.... Sasuke-Mariah...Mariah stai! Nu pleca..... Mariah-Ce proasta am fost...Sasuke o place pe Sakura(se aude un "zgomot" )...Ce???Cine e acolo?Sasuke tu esti? Ray,Yang.Lee, Naruto...voi sunteti?...Cine esti????Spune!!!
Sper sa va placa...Dak va place voi pune capitolul III chiar maine 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
superb .. 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
SOOPER.... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
App.....ea este Cristalia 
35.6KB
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haruhi Suzumiya
Cool fan
 Din: SOS Brigade
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 457
|
|
superb! absolut superb! 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
ooo mama cine-s in spatele lor ?
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul IV
Naruto-Ce a fost asta? Lee-A fost ca un strigat... Naruto-Sa mergem sa vedem... Lee-Nu!Nu e timp!trebuie sa o gasim pe Sakura....Oricine ar fii se descurca...Sa mergem.... Naruto-Ok.... Mariah-Nu!Iesiti din mintea mea! Sasuke-Ah...Sharingan....Orice ar fii voi vedea.... Cristalia-Sper ca Itachi nu se supara ca ma joc un pic cu fratiorul lui si cu draga lui Mariah... Ascultati spiritele mele distrugeti-o....Apoi va ocupati de dragalasul de pe jos....Sasuke.....Ah dar nu arata rau de loc....Cred ca o sa-l pastrez pt mn... Kisame-Dak Itachi vede ce faci.... Cristalia-Itachi nu e aici....Iar tu sa iti tii gura.... Kisame-Lasa-i in pace.....Ne-am facut treaba..I-am dat drumul fetei....Sa mergem.... cristalia-Mai lasa-ma putintel....Ma joc si eu ..... Kisame-Dar Itachi.... Cristalia-Dute la Itachi si inventeaz o scuza....Si nu cumva sa ii spui ce fac... Kisame-Of (pleaca) cristalia-Acum spiritele mele....Sa ii dam drumul.... Mariah-Imi dati dureri de cap....Pamant, aer, foc distruge-ti chestiile astea.... Sasuke-Mariah Nu! Mariah-Ah.....ce, ce sa intampla?Nu din nou!Nu! Nu ! Yang-Mariah! Ray-Ce e Yang? Yang-E Mariah....Bestia pune din nou stapanire pe ea... Ray-Nu din nou... Yang-Sa ne grabim...Trebuie sa o gasim pe Mariah si pe Sasuke.... Ray-Sa ne grabim....Nu ca imi e drag de Sasuke dar poate fii in pericol
Cam atat pt astazi....Sper sa va placa
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
CAT DE SOOOOOPER mega-tare-ultra-mijto!!!!!! 10+ 
2.9KB
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
auzi la aia nu-i drag sasuke o dau in judecata promit oricum e super :X:X:X:X:
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haruhi Suzumiya
Cool fan
 Din: SOS Brigade
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 457
|
|
super tare ca si celelalt 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul V
Lee-Nu ti se pare ciudat? Naruto-Ce ? Lee-Dak Sakura a fost rapita n-ar fi logic ca rapitorii sa incerce sa ne distruge? Naruto-Exact! Lee-Ce se intamplac aici oare? Sasuke-Mariah ce e? Mariah-Nu te rog nu.....Sasuke nu te apropia...Stai departe... Sasuke-Ce e?Ce ai? Cristalia-Tipa asta e ciudata! Ce o avea? Parca e posedata...Ce se intampla? Mariah-Nuuuu......Aer.... Sasuke-Ah...Mariah....Aaaa ce e? Sharingan.... Lee-Sasuke? Naruto-Mariah ce se intampla? Sasuke-Lee, Naruto aveti grija....feriti-va...nu stiu ce e cu Mariah... Naruto-Mariah opreste-te....Ce faci? Lee-Naruto ai girja.... Naruto-Nuuuuuu (toti sunt "luati" pe sus cu puterea aerului) Cristalia-Tipa e ciudata rau...Cred ca ar trebui sa plec....Nu vreau sa ii dau de banuit lui Itachi....Spiritele mele va chem ......Sa plecam.....nu ne putem confrunta cu o asemenea putere..... Yang-Mariah opreste-te acum.... Ray-Cum o oprim? Yang-Te chem din cel mai intunecat loc....Inchide bestia ce o chinuie pe prietena mea....Acum.... Ray-Nu merge.... Yang-Mariah asculta-ma.....Lasa-ma in mintea ta! Mariah-E prea puternic Yang! Nu voi reusii Yang-Gresesti.....Ai reusit odata si o poti face din nou.....Hai Mariah...Dak pierinu il vei invinge pe Frost....Hai... Mariah-Nu ma voi lasa invinsa....Nuuuuuuuuuuuuuu (Sasuke, Naruto si Lee ....."cad din aer" ) Ray-E bine... Yang- A reusit... Lee- Sasuke cade....Prind-o ! Sasuke-SA facut! Mariah ce e cu tine? Naruto-Esti bine? Mariah-Sunt bine Naruto...Nu conteaza ce e cu mine....Nu e treaba ta.... Sasuke-Dar Yang..... Yang- Sasuke e o poveste lunga pe care nu o putem spune acum...Nu e cel mai indicat loc....Esti bine? Mariah- Da....Mersi mult Yang..... Yang-Pt putin... Mariah-Ok....Sa mergem....Nu avem timp de pierdut.... Ray-Sigur esti bine? Mariah-Daaaa dragule....Nu am nimik... Sakura-Sasuke! Naruto & Lee-Sakura?
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
din ce in ce mai interesant
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
hy...mi-ai furat IDEEA!!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul VI
Naruto-Sakura unde esti? Sakura-Sasuke! Mariah-Aoleu dar asta nu stie sa zica altceva decat Sasuke?!? Sasuke-Sakura unde esti? Lee-Dar unde e? Mariah-O gasesc eu...pamant.... Lee-Sakura! Ray-Ai gasit-o draga mea...Felicitari! Mariah-In sfarsit mergem acasa....Am ajuns sa ma saturat pana peste cap....Pe langa ca aceasta padure imi da dureri de cap... Lee-Sakura esti bine? Sakura-Da.....Cred.... Mariah-Of Doamne... Sakura-Multumesc baieti...Mersi Mariah... Mariah-Pentru putin...Acum putem merge acasa? Ray- Fara graba draga mea...Incep sa ma obisnuiesc aici...cu tine... Mariah-Foarte dragut dar nu vreau sa recurg la canibalism asa ca Haideti sa mergem odata inainte sa fac o criza de isterie...... Ray-Ok deja te-a apucat ....Haideti baieti.... Naruto-Sa mergem acasa..... Mariah- (Cred ca ar fii mai bine totusi sa mai arunc cate un ochi pe aici...Ceva imi spune ca cineva cunoscut este aici) Lee-Cat ma bucur ca am gasit-o pe Sakura.... Naruto-Si eu ma bucur ca am gasit-o si ca este bine... Sakura-Haideti prieteni... Yang-Hai Mariah.... Mariah-Luati-o inainte...Vin si eu... Sasuke- Ce se intampla?
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
sooper-mijto-mega-tare ce TAre =>iar is prima 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
iar mi-o luat-o asta inainte .. e tare capitolul tzuper tare
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul VII
Yang-Mariah ce e? Mariah-Nimik...Am vazut niste flori si vreau sa le culeg... Sasuke-Flori?!? Ray-Sigur esti bine? Nu cumva te-a afectat... Mariah-Sunt intreaga la cap stai linistit... Yang-Mariah in padurea asta nu exista flori... Mariah-De unde stii? Yang-Aici veneam foarte des...O cunosc perfect....Cunosc fiecare loc... Mariah-Ai ratat un loc...Haideti mergeti va prind din urma... Ray-Ok dar sa nu stai mult... Mariah-Ok...Acum sa vedem cine naibi e aici....Cine e aici? Stiu ca esti aici....Cine esti? Itachi....tu esti? Itachi-Ar trebui sa vorbesc cu ea... Kisame-Itachi nu e momentul...Vom fii descoperiti...Stii bine ca nici macar nu ar trebui sa fim aici... Itachi-Nu suport sa fie atat de aproape de mine si sa nu pot vorbii cu ea...Vreau sa ii explic totul...De ce am disparut , ce sa intamplat.... Kisame-Vei avea timp pt asta...Nu e momentul , intelege... Itachi-Fir-ar sa fie...Mariah draga mea cat de mult as vrea sa vorbim... Kisame-Haide Itachi...Oricand ne poate vedea....Stii bine ce puteri are... Itachi-Da stiu....Sa mergem.... Kisame-Haide... Yang-Mariah pe mine nu ma pacalesti...Ce se intampla? Mariah-Yang mi sa parut ca aud vocea lui Itachi... Yang-Itachi aici? Mariah ce sa caute el in satul frunza? Mariah-Nu stiu dar a strigat adik a spus cineva "Mariah" Yang-Nu conteaza.....Sa iesim mai repede din padurea asta... Mariah-Dar.... Yang-Hai Mariah....Itach nu i e aici...Dak era logic ca vorbea cu tine, nu? Mariah-Daaa Yang-Si atunci?!? Oricine ar fi fost aici a plecat de mult...Sa mergem.... Mariah-Ok...(Stiu ca cineva a fost aici...si voi afla...ma voi intoarce ) Ray-Mai stateati mult? Yang-Gata... Ray-Unde sunt florile? Mariah-La florarie.... Ray-Ce? Yang-Las-o...Ray dune unde sunt ceilalti Ray-Sa facut... Yang-Rapid....Foarte rapid... Sasuke-V-ati intors... Yang-Daaaa ...Mariah nu a mai culeg flori....Nu i-au placut... Mariah-Mda.... Naruto- Dar cine te-a rapit Sakura?
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
foarte interesant ( ha iam facuto lui anko )
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haruhi Suzumiya
Cool fan
 Din: SOS Brigade
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 457
|
|
ha! si eu acum sunt a doua
SUPER MEGA ULTRA TARE 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul VIII
Mariah-Asta vreau si yo sa stiu Sakura-Nu stiu....Stateam in camera si deodata sa deschis geamu ....M-am dus sa-l inchid si cineva ma lovit pe la spate cu ceva in cap... Lee-Lasii Yang-Ai vazut cum aratau sau lovitura a fost foarte puternica??? Sakura-Cei care m-au rapit aveau "masti"....Doar atat am reusit sa vad... Ray-Dar care era motivul? Sakura-N-am idee.... Mariah-Nimeni intreg la cap nu rapeste pe cineva fara motiv... Sakura-Ce vrei sa spui?Ca m-am rapit singura?!? Mariah-Nu eu am spus asta....Tocmai tu ai spus-o... Sakura-M-am saturat de tine... Mariah-Bingo...Aici suntem de acord...Si yo m-am saturat de tine...Nu te puteau omora? Sasuke-Incetati! Mariah , Yang si Ray va multumesc ca ne-ati ajutat...Naruto , Sakura sa mergem... Mariah-Dar nu am terminat de vorbim cu scorpia asta... Sakura-La cine te refereai? La mine sau la tine? Mariah-Logic ca la tine desteapt-o... Sakura-De parca tu esti mai prejos... Mariah-Gata o omor...Ce sa mai... Ray-Calmeaza-te draga mea... Sasuke-Gata! Lee mergi cu noi? Lee-Ma duc cu Ray... Naruto-Mai vorbim Mariah.. Mariah-Da...Mai vorbim... Yang-De ce nu te comporti si tu odata civilizat? Mariah-Mai sa fie...Acum si cel mai bun prieten imi tine predici... Yang-Mariah nu iti tin predici doar iti spun sa te controlezi... Mariah-Asculta Yang stiu sa imi controlez foarte bine emotiile...Dak nu stiam sa ma controlez acum ii adunati dintii de pe jos... Yang-Ok Ok...Atunci fii mai calma... Mariah-O sa incerc... Ray-Si Lee tu si echipa ta va antrenati? Lee-Da....Dar voi? Mariah-Da pe naiba ne antrenam... Lee-Ce? Ray-Nu ma ajuti deloc Mariah...Ne antrenam si noi desigur... Mariah-Daaa ne rupem de atata antrenament... Lee-Ray vii cu mine , mi-a spus Neji ca vrea sa vorbeasca cu tine... Ray-Ok merg...Mariah , Ynag ma duc cu Lee...Nu stau mult... Yang-Ok! Mariah-Imi urasc viata...O sa o omor pe Sakura! Yang-calmeaza-te...Mariah esti sigura ca era Itachi? Mariah-Sigura nu sunt...dar cine crezi ca ar fi putut fii? Yang-Orochimaru! Mariah-ce?Nemernicul ala nu poate fii in viata Yang-Chiar dak nu vrei sa recunosti , traieste si va venii dupa tine... Naruto-Ce treaba ai tu cu Orochimaru?!? Mariah-Naruto ce cauti aici?
Sper sa va placa...Voi pune urmatoarea parte cand ma intorc...Adik pe 3 ianuarie
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
ooo naruto a devenit foarte inteligent imi place (tot prima sunt)
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
ce groaznik...aku eu sunt "ultima"... data viitoare NU o sa mai ai noroku asta.."credeti-ma"... oo shi e sooper mijro!!!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haruhi Suzumiya
Cool fan
 Din: SOS Brigade
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 457
|
|
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Ma bucur ca va placa....O sa va pun in seara asta urmatorul capitol
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
Speri..asta e tot ce potzzi sa spui...NORMAL CA O SA IL POOI!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hecate
Sweet fan
 Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
|
|
super...imi place ca Mariah vrea sa o omoare pe Sakura...sper sa reuseasca....
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
tweedledee
Sweet fan
 Din: timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 232
|
|
E super imi place.Astept continoarea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Suigintou a scris:
super...imi place ca Mariah vrea sa o omoare pe Sakura...sper sa reuseasca.... |
poate o sa reuseasca
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul IX
Mariah-Naruo ce cauti aici? Naruto- Am venit sa iti multumesc personal ...si am auzit fara sa vreau....Ce legatura ai tu cu Orochimaru? Mariah-Naruto eu.... Naruto-Ce e Mariah? Mariah-Naruto el este....este... Yang-Este cel mai mare dusman al ei... Naruto-Adevarat?!? Mariah-Aaaaa.....da..... Naruto-Pentru moment m-am speriat ...Am zis ca cine stie ce treaba ai tu cu Orochimaru... Mariah-Eeee naaa....Il urasc.... Naruto-Dar ce ti-a facut? Mariah-Pai.... Yang-Naruto se face tarziu...Frumos din partea ta ca ai venit sa ne multumesti, am facut-o cu placere ....dar suntem obositi Naruto-Ok....Atunci vb maine...Sa treceti pe la noi... Mariah-Vom trece....Bye... Naruto-Paaa... Yang - Atat de aproape.. Mariah-Nu imi place ca l-am mintit pe Naruto... Yang-Vroiai sa ii spui adevarul?Ce a fost in capul tau? Mariah-Yang , Naruto e prietenul meu... Yang-Si Ray e prietenul tau si nu stie de tatal tau , nu stie chiar tot despre acea "bestie" Mariah-Da dar.... Yang-E mai bine pt Naruto sa nu stie adevarul... Mariah-Poate ai dreptate....Nu vreau sa i se intample nimik
Sper sa va placa....Urmatorul capitol ori il pun maine ori vineri seara cand vin de la liceu 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
este tzuper mie imi place si am nimerit si prima ..bravo cumnatico
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hecate
Sweet fan
 Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
|
|
a doua.....wow....de obicei sunt ultima ....imi place foarte mult...tine-o tot asa 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
tweedledee
Sweet fan
 Din: timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 232
|
|
e super..tine-om tot asa si scrie continuarea repede 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
cat...cat....CAT DE MIJTO!!!!!!!!.....wow....e sooooper!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
wow anko da ai decazut nu gluma 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
....uite cn vorbeste.... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
O sa il pun in seara asta(il puneam mai demult dar dak nu mi-a mers calcu ) Si ma bucur ca va placa... 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
yeeeyyy...te-ai intoooors!!...is happy...... ....soooper .... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul X
Itachi-Cristalia! Cristalia-Ce e dragule? Itachi-(ii pune sabia la gat) ...I-a spune-mi si mie ce naibi sa intamplat in padure? Cristalia-Ce sa se intample? Si nu ma mai ameninta cu sabia asta... Itachi-Ok....Cristalia Kisame a venit inaintea ta...Tu ai venit dupa el... Cristalia-M-am plimbat? Itachi- Te-ai plimbat?Ma crezi idiot? Cristalia-Bineinteles ca nu...Itachi dragule cand te-am mintit ?!? Itachi- Niciodata dar exista un inceput pt toate...Ceva sa intamplat in padure....Stiu sigur asta... Cristalia-De unde stii asta? Itachi-Ochii mei vad totul... Cristalia-Dragule ochii tai superbi se inseala... Itachi-Ce i-ai facut lu' Mariah? Cristalia-Ah cum strici acest moment romantic...Mai las-o pe Mariah in pace Itachi-Dak tu si spiritele tale v-ati atins de ea... Cristalia-nu i-am facut nimik....Multumit? Itachi-Nu prea Cristalia-Itachi dragule (ii pune mana pe fata) nu te-am mintit... Itachi-Nu are tost sa mai discutam despre asta... Cristalia-Ok ...Ok...Frumosule cat mai stam in satul asta mizerabil? Itachi-De ce? Cristalia- M-am plictisit...As vrea sa mergem undeva doar noi doi! Itachi- (rade)....Noi doi? Cristalia-Bineinteles... Itachi-Incearca sa flirtezi cu Deidara..Poate poate el ii va placea... Cristalia-Nici nu ma gandesc...Tot cu Mariah esti? Itachi-Tu ce crezi?!? Cristalia-Vreau sa plec din satul asta...Cat mai stam????? M-am saturat de Mariah si de toti....Vreau sa plecam... Itachi- M-ai am ceva de rezolvat anumite chestii... Yang-Mariah la ce te gandesti?
sper sa va placa....voi pune si nextu 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
in primu rand..yeey te-ai intors in al 2-lea rand e SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPER COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL--- shi...3...IAR SUNT PRIMA...... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hecate
Sweet fan
 Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
|
|
tzooper!!!!imi place
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
tare fan ficu rullz
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
aaaa si ma bucur ca va place 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
...NORMAL CA E PLACE!!!....shi..dn now...o sa asteptam..... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
e super tare si sunt onorata sa fiu prima 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
....uhh.."de data asta is a 2-a....apropo...iii SOOOOOPER!!...wow....e BESTIAL!!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Alinutza
Sweet fan
 Din: Mai conteaza ???
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 323
|
|
Mia plakut povestea ta !!! Ai imaginatie !!! 
31.9KB
_______________________________________ Cand ubeshty ANIME-urile totzy sunt prietenii tai !!! JA NE !!!
 
  (( -- enter yaa !!! ))
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
corecct...deabia ashtept CONTINUAREa....sau...ceva now...is 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul XII
Yang-Salut sen sei! Ray-Oare ce vom face astazi? Kurehai-Chacra! Yang-Ce e cu ea? Kurehai-Vreau sa vad cata chacra aveti si cat de bine o controlati...Acest "antrenament" este copiat de la prietenul meu Kakashi Mariah-Eh sen sei dreputirle de "autor" ...Maine, poimaine va vedem la tribunal pt ca ati copiat "antrenamentul" lui Kakashi... Kurehai-Nu cred ca se va intampla asta... Mariah-Aaaa da....App dak tot copiem exercitiul lui Kakashi de ce sa nu ne si antrenam cu ei...Adik cu Saskue si Naruto Kurehai-Nu Mariah! Mariah-Va rog sen sei! Kurehai-Nu Mariah! Mariah-Va rog al naibi de frumos !!!!!!!Te rog sen sei!!!!!!!!!!! Kurehai-Nu Mariah!!!!!!! Yang-Nu se va lasa! Mariah-Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurehai-Offfff....Bineeeee! Mariah-Yes....Sen sei stiti cat de mult va iubesc? Kurehai-oooo imi dau seama..... Mariah-Ray crezi ca ii poti localiza? Ray-Sa vedem!Naruto! Mariah-Bravo dragule!Sallll lumeeee!!!!!!!!!!
Naruto-Mariah, baieti!Ce faceti? Mariah-Bine...Veniti sa va pupacesc... Sakura-(Ce cauta ei aici? Si cum Mariah indrazneste sa-l pupe pe Sasuke?!? Chiar si pe obraz ma enerveaza )
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
No-1 SOOPER-ULTRA-MEGA-COOL! no-2MAI VREAU! No-3Is prima 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
no4 -anko ne vedem in tribunal no5 cumnatico ai un super mega ultra talent no6 imi place la nebunie
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
NO-1SOOPER-MEGA-ULTRA-X-TRA-CoOoOoOl NO-2-asteptam continuarea!! NO-3-yeey is prima 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
[b]UlTRa mEGa bEstIaL >>>mai vreau!!!==>no-1 iar sunt prima 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
DAK NU TE BANNEZ! >>>kiar dak ejti admina>>mie imi place>>shi care e faza>>mai vreau>>te avretizez>>am un mouse bun care nu imi e frika sa dau click >>shi sa te bannez [aku pe boone mai poone ca e soope shi vreau sa aflu ce se intampla] 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Kagome
Moderator
 Din: In inima lui Yoo Seung Ho <3
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6438
|
|
Te inseli Mariah ....Shi mie imi place.Te rog mult sa continui.Shi srry dar nu shtiam ca trebuie sa las coment.De acuma voi lasa ....PROMIT!!!!!
_______________________________________ Because I Love You ! <3


Yoo Seung Ho :X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
shi mie>>iar ku cititul ne asemanam...deobicei citesk primele 10 randuri...dak ma intereseaza bene>>daka NU...jet[in franceza(dupa km a zis profa)=a te arunka]dute shi arunkate]///////...dar povestea e mijto>>shi e bene ka am citit-o>>yo kare nu citeam nik>>>[e bene ka shtiu skufitzza roshie/...imi prinde bene pe viitor] P.S:pooone cat mai repede continuarea [shi nu baga in seama ce am skris mai soos]fak pariu ka shadowcat==nu a citit 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
atunci ar trebui sa fac capitolele scurteeeeeeeee ca sa puteti citiiiiiiiii tot 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
>>aha>>da>>shadowcat>>skfita roshie e o fetita cu skufita roshie[pana akolo am citit]>>dupaia>>am atipit shi cartea pe sub pat>>sfarshit>>deabia ashtept contiuarea shi NU vreau capitole skurte..ka aici e INTERESANT! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
shadowcat
Moderator
 Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
|
|
nici io nu vreau capitole scurte...promit k nu mai am sila si le citesc...desi procesul d descompunere continua ...asa k pune-le k pana acum
si ms anko pt explicatie...asadar scufita rosie nu e din politica:-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Din fericire scufita rosie nu este din politica... Si hai sa o lasam pe scufita rosie ca ne abatem de la subiect...
Ok nu voi pune capitole scurteeeeeeeeeeeee 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
....dap>>>FAR capitole skurte>>>ka o sa mor daka ma kinui sa citesk un pik kate un pik>>>deabia ashtept>>> 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
shadowcat
Moderator
 Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
|
|
da place mult ...astept continoarea
ha sunt prima 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
MiJtO 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~*Sharada*~
[SaSUKe Is A KILLA]
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 548
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
da de ce razi..asta e drama[love fik]>>wow>>sa gashit shi "neji" 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~*Sharada*~
[SaSUKe Is A KILLA]
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 548
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
>_<....sunt curioasa ce se intampla>>ce kauta "neji">>era ultimul la re mash fii gandit>>ma lasat maska>>neji/WTF>??? 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~*Sharada*~
[SaSUKe Is A KILLA]
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 548
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
aaa>>dap>>a trebuit sa citejtii tot >>deabia ajtept sa aflu ce sa intampla>>Mooor de curiozitate 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yuwa
Jingjing
 Din: Coltul paradisului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 621
|
|
super mega ultra tare!!!!!!!!
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
shadowcat
Moderator
 Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
|
|
yeeeeey...am citit...in cateva zile ...super tare 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
>_<..da grabestete>>ce cauta "NEJI"...ce Dumnezzeu a aparut NEJI>>>cn e NEJI[aici NU raspoondetzzi ]>>da ma lasat maska>>>poveste cool...aham/aham/aham/NEJI/sfarshit!........deabia ajtept>>>>> sa aflu ce e ku NEJI...neji/neji/neji....=numa la NEJI ma gandesk 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yuwa
Jingjing
 Din: Coltul paradisului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 621
|
|
biakugan.asa se scrie. app.e super. 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Capitolul XVIII
Mariah-Yang lasa-l Yang-Nu! Mariah-Yang la naibi lasa-l .... Neji-Mariah opreste-l! Mariah-Yang il ranesti! Lasa-l! Yang-Sa invete sa te lase in pace! Neji-Mariah! Mariah-Yang lasa-l! Te rog! Fa asta pt mine Yang! Yang-Ah...ok... Neji-Ah....(vrea sa plece) Yang-Daca te mai prind langa ea nu vei mai scapa.... Neji-Ai avut noroc de data asta Yang..M-ai luat pe nepregatite dar nu se va mai repeta...te asigur...Si dak vreau sa fiu langa Mariah voi fii....(pleaca) Yang-Idiotul asta nu se invata minte! Mariah-Yang ce e cu tine?Mai avei putin sa il omorai? Yang-Mariah eu... Mariah-Yang dak il omorai sa stii ca nu iti eram recunoscatoare Yang-Ok..Iarta-ma Mariah-Yang...fir-ar sa fie...Yang scuze...Tu iarta-ma pe mine...Nu trebuia sa tip...Scuze....Tu esti prietenul meu cel mai bun! Yang-Nu iti cere scuze(se imbratiseaza) Ray-Hei people aici erati..Va caut ca un disperat de mai bine de 20 de minute! Mariah-Prietenul meu tembel...Ce mai faci? Ray-Mariah...Zana mea! Mariah-Oau...Batman mai lasa-ma cu zanele... Yang-Ati terminat antrenamentele? Ray-Da Mariah-Ce bine! Ray-Am sa va dau o veste.... Mariah-e de rau dupa fata ta! Yang-Ce este Ray? Spune odata! Nu ne tine in suspans! Naruto-Sunt frant.... Sasuke-Aici sunt de acord cu tine..Cel mai dur si lung antrenament....Plus ca a trebuit sa il suport pe Ray Sakura-Mariah! Sasuke-Ce e cu Mariah? Sakura-Tipul ala Yang e nebun..A sarit la gatul meu ca .......ca un nebun! Naruto-Da.....Nu stiu ce e cu el.... Sakura-Nu e genul de tip pe care as vrea sa il am in echipa! Am auzit ca are anumite "crize" ca sa zic asa..Ma mir ca Mariah poate ....adik il intelege...Am obsevat ca sunt buni prieteni! Naruto-Mariah se poate intelege cu oricine... Sakura-Ce vrei sa spui Naruto? Naruto-Pai Mariah a fost prima mea amica , prietena....In timp ce ceilalti ma respingeau ea se apropia de mine...Ma inteles si a acceptat sa fim prieteni fara sa ma intrebe ce si cum.... Sakura-Asta nu dovedeste ca nu este la fel ca Yang sau Ray....Nu stim daca si Mariah are "anume probleme" Sasuke-Sa fim seriosi...Yang are probleme , Ray e enervant iar Mariah e OK...Nu vad sa aiba ceva Naruto-Nu are nimik... Sakura-Dak voi asa ziceti....Asa sa fie....(desi nu prea cred ....astazi cand am vorbit cu ea nu mi sa parut ca nu are nimik...parca ar fi vazut pe cineva sau ceva.....ar trebui sa ma interesez de trecutul ei....sa aflu mai multe.....) Naruto-La ce te gandesti Sakura? Sakura-La ziua de maine...la ce veste ne-a dat sen sei... Naruto-Da....Oare Mariah o fii aflat? Mariah-Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????????????????????????????? Yang-Vorbesti serios? Ray-Da....In curand vor incepe luptele.... Mariah-OMG! Zoooooper...........Adik telenovele mele........... Yang-Si cand mai exact? Ray-O saptamana.... Yang-O saptamana sa ne pregatim de la A la Z Mariah-O adevarata provocare! Ray-O provocare care o vom trece! Yang-Da.... Mariah-(Sasuke , Naruto sper ca sunteti si voi pregatiti....)
sper sa va placa.... este un next mai lung
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
si a 2-a la comm is yo corect ....despre fic : super marpha..mai mult, mai mult
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yuwa
Jingjing
 Din: Coltul paradisului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 621
|
|
super!
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|