worldanime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
worldanime | Inregistrare | Login
POZE WORLDANIME
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sarmaluta2002 Profile
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 50 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Nu va alarmati nu e cine stie ce... Nu vreau sa ziceti : "Uite-o si pe asta, si aici pune reguli" Nu sunt chiar reguli...Vreau sa va spun doar ca dak aveti o poveste care nu este legata de anime-uri (sau chiar legata de anime-uri) si vrei sa prezentati persoanjele povestii sa folositi una dintre cele doua adrese de mai jos ca sa nu fie nevoie sa faceti posturi pt fiecare personaj
43.2KB
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
>>.am o intrebare: dak e se poate folosi si ?..numa de curiozitate! 
Modificat de Anko Mitarashi (acum 18 ani)
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
da sigur...Nu am mai vrut sa il pun pt ca zic ca sunt de ajuns si acestea
Oricum folositi-le pe care vreti
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Ce vreau sa va mai spun....
Dak nu postati continuarea povestii voastre timp de o saptamana voi fii nevoita sa il inchid
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
>o regula am dura>>(norok ca nu ma poveshti)>> 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Pai il inchid iar cand user-ul respectiv va vrea sa continue povestea il voi redeschide...
Nu il sterg de tot 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Rocksyanna_4_U
Little fan
 Din: satul ascuns in sunet
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
ok este meaparat sa dam o poza? adik habar n-am cum sa o fac...pote este cnv mai inteligent, cu suficenta inteligentza shi pentru mn.... 
_______________________________________ deci...lucrurile importante se zik la urma...cum ar fi ca sunt sora geamna a lui sasuke?...oricum...nu conteza...razbunarea va fi inceata...dureroasa...shi dulce. Va fi cel mai bun lucru al vietzii mele...in curand...presimt...Poate te voi alege pe tn sa ma razbun...totzy miatzi facut un rau...matzi ajutat sa exist.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
nu neaparat.... doar dak vrei neaparat ca cei care citesc sa vada si personajele care fac parte din poveste ta 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Rocksyanna_4_U
Little fan
 Din: satul ascuns in sunet
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
ms chiar nu stiam ce sa ma fac
_______________________________________ deci...lucrurile importante se zik la urma...cum ar fi ca sunt sora geamna a lui sasuke?...oricum...nu conteza...razbunarea va fi inceata...dureroasa...shi dulce. Va fi cel mai bun lucru al vietzii mele...in curand...presimt...Poate te voi alege pe tn sa ma razbun...totzy miatzi facut un rau...matzi ajutat sa exist.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Asta este povestea Alinutzei care a pus-o in alt topic... alinutza nu ti-am spers-o , uite-o mai jos
Povestea lui Miky Kimonoko
Langa casa familiei Kimonoko este o padure intunecata si ziua si noaptea.Nimeni nu s-ar aventura in padure nici daca ar fi vorba despre salvarea unei vieti.Familia Kimonoko este o familie mai retasa si nu prea vorbeste cu vecinii sau cu oamenii din piata.Singura lor comoara este o fata de 13 ani , pe nume Miky Kimonoko , care nici ea nu prea vorbeste mult.Oamenii cred despre fetita ca este muta , deoarece nici macar nu saluta , nu scoate nici un sunet.Dar in sufletul ei ea presimte ca este o fata care nu apartine acestei lumi.Se vede foarte diferit pe dinauntru si ii este tare frica de intuneric. Este noapte.Ceasul este ora 24.00.Fata se trezeste in miezul noptii si paseste catre fereastra , cu picioarele goale , pe podeaua rece , ajunge in sfarsit la geam.Privelistea nu este prea frumoasa deoarece este totul negru.Se vad doar razele lunii usor printre ramurile dese si intortocheate ale copacilor din padurea fioroasa.Ii este frica.Geamul se abureste ca si cum cineva ar respira usor langa el.Si intradevar fata simte prezenta cuiva.Se departeza de geam usor , usor si se indreapta catre usa pe care nu o vede dar iese prin ea si se duce catre baie.Aprinde lumina si se duce drept spre oglinda.Este fata in fata cu ea.Ii e frica.Isi spune : ''De ce eu , de ce ? Ce se intampla cu mine si de ce trebuie neaparat eu ?''.Nu stie de fapt ce e cu ea dar are un sentiment rau.Se uita in oglinda si vede pe altcineva , dar este ea , cu aripi , cu ochii rosii si cu sange cazand pe obrazul ei.Ghearele imense de fier ies din mainile ei delicate si ii sangereaza.O dor nespus de mult , dar nu la fel de mult cum o doare spatele. Se freaca la ochi , iar durerea dispare la fel cum dispar si aripile , ghearele si ochii sangerosi.Se vede iar pe ea.Plange.Se indreapta spre camera sa.Se aseaza in pat si se uita spre geam.Este la fel de aburit.Ochii rosii din privirea lui o priveste iar ea iar se freaca la ochi si se ridica , apoi , adoarme intrun somn tare lung.
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
Am inchis povestea "Trecutul revine" pt ca nu imi mai place , nu mai am idei , nu e prea misto si asa mai departe 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
o sa ma mai gandesc dak voi redeschide topic-ul.. "Trecutul revine"
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
pey bn ai face sa te GANDESHTII!!!! >>era betsial!!! 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yuwa
Jingjing
 Din: Coltul paradisului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 621
|
|
poporul iti cere sa deschizi topicul,Mariah !glumesc!oricum era bestial!
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
uff te astept la judecata ca ai inchis povestile tale 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
dap...deskidel //era sooper interesant 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
ok l-am deschis dar mai vreau inca 3 comenturi ca sa pun nextu...dak nu cer prea mult...dar alea 3 comm-uri sa fie de la persoane diferite 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
asa te vreu cumnatico 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Anna_Ryuzaki
Admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
|
|
haideti sa va spun ceva "tareeee" mai fac un fic......acum dak vreti si voi nu va spun despre ce e vorba
dar am nevoie de ajutorul vostru.....Spuneti-mi si mie niste nume care va plac de fete ...Cat mai multe dak e(dar fara telenovele :-" )
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Kagome
Moderator
 Din: In inima lui Yoo Seung Ho <3
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6438
|
|
Pey daca ar fi dupa mn as zice cb
Glumeam .
Nush akm depinde despre ce e ficul 
Modificat de *Kagome* (acum 17 ani)
_______________________________________ Because I Love You ! <3


Yoo Seung Ho :X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
yo habar n-am de nume..uitate y uh la un anime y ya numele de akolo..mm..sa vedem Saya[blood+]..sau sayu[death note]...dak este despre 2 surory Ayumi[honey and clover] Michelle[ried or die] Gretchell[nujce anime mai era y ala] anna[shaman king]
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|