worldanime
Lista Forumurilor Pe Tematici
worldanime | Inregistrare | Login

POZE WORLDANIME

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002 Profile
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
worldanime / Fan Fiction / Regulament fan fiction(Citeste inainte sa postezi povestea ta)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
Nu va alarmati nu e cine stie ce...
Nu vreau sa ziceti : "Uite-o si pe asta, si aici pune reguli"
Nu sunt chiar reguli...Vreau sa va spun doar ca dak aveti o poveste care nu este legata de anime-uri (sau chiar legata de anime-uri) si vrei sa prezentati persoanjele povestii sa folositi una dintre cele doua adrese de mai jos ca sa nu fie nevoie sa faceti posturi pt fiecare personaj



regulament fan inainte postezi povestea ta) alarmati cine stie ce...nu vreau ziceti asta, aici pune Admin

43.2KB


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
>>.am o intrebare:
dak e se poate folosi si
?..numa de curiozitate!

Modificat de Anko Mitarashi (acum 18 ani)


_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
da sigur...Nu am mai vrut sa il pun pt ca zic ca sunt de ajuns si acestea

Oricum folositi-le pe care vreti


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
Ce vreau sa va mai spun....

Dak nu postati continuarea povestii voastre timp de o saptamana voi fii nevoita sa il inchid


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
>o regula am dura>>(norok ca nu ma poveshti)>>

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
Pai il inchid iar cand user-ul respectiv va vrea sa continue povestea il voi redeschide...

Nu il sterg de tot


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Rocksyanna_4_U
Little fan

Din: satul ascuns in sunet
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
ok este meaparat sa dam o poza?
adik habar n-am cum sa o fac...pote este cnv mai inteligent, cu suficenta inteligentza shi pentru mn....


_______________________________________
deci...lucrurile importante se zik la urma...cum ar fi ca sunt sora geamna a lui sasuke?...oricum...nu conteza...razbunarea va fi inceata...dureroasa...shi dulce. Va fi cel mai bun lucru al vietzii mele...in curand...presimt...Poate te voi alege pe tn sa ma razbun...totzy miatzi facut  un rau...matzi ajutat sa exist.

pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
nu neaparat....
doar dak vrei neaparat ca cei care citesc sa vada si personajele care fac parte din poveste ta


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Rocksyanna_4_U
Little fan

Din: satul ascuns in sunet
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
ms chiar nu stiam ce sa ma fac

_______________________________________
deci...lucrurile importante se zik la urma...cum ar fi ca sunt sora geamna a lui sasuke?...oricum...nu conteza...razbunarea va fi inceata...dureroasa...shi dulce. Va fi cel mai bun lucru al vietzii mele...in curand...presimt...Poate te voi alege pe tn sa ma razbun...totzy miatzi facut  un rau...matzi ajutat sa exist.

pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
Asta este povestea Alinutzei care a pus-o in alt topic...
alinutza nu ti-am spers-o  , uite-o mai jos


Povestea lui Miky Kimonoko





      Langa casa familiei Kimonoko este o padure intunecata si ziua si noaptea.Nimeni nu s-ar aventura in padure nici daca ar fi vorba despre salvarea unei vieti.Familia Kimonoko este o familie mai retasa si nu prea vorbeste cu vecinii sau cu oamenii din piata.Singura lor comoara este o fata de 13 ani , pe nume Miky Kimonoko , care nici ea nu prea vorbeste mult.Oamenii cred despre fetita ca este muta , deoarece nici macar nu saluta , nu scoate nici un sunet.Dar in sufletul ei ea presimte ca este o fata care nu apartine acestei lumi.Se vede foarte diferit pe dinauntru si ii este tare frica de intuneric.
     Este noapte.Ceasul este ora 24.00.Fata se trezeste in miezul noptii si paseste catre fereastra , cu picioarele goale , pe podeaua rece , ajunge in sfarsit la geam.Privelistea nu este prea frumoasa deoarece este totul negru.Se vad doar razele lunii usor printre ramurile dese si intortocheate ale copacilor din padurea fioroasa.Ii este frica.Geamul se abureste ca si cum cineva ar respira usor langa el.Si intradevar fata simte prezenta cuiva.Se departeza de geam usor , usor si se indreapta catre usa pe care nu o vede dar iese prin ea si se duce catre baie.Aprinde lumina si se duce drept spre oglinda.Este fata in fata cu ea.Ii e frica.Isi spune : ''De ce eu , de ce ? Ce se intampla cu mine si de ce trebuie neaparat eu ?''.Nu stie de fapt ce e cu ea dar are un sentiment rau.Se uita in oglinda si vede pe altcineva , dar este ea , cu aripi , cu ochii rosii si cu sange cazand pe obrazul ei.Ghearele imense de fier ies din mainile ei delicate si ii sangereaza.O dor nespus de mult , dar nu la fel de mult cum o doare spatele.
    Se freaca la ochi , iar durerea dispare la fel cum dispar si aripile , ghearele si ochii sangerosi.Se vede iar pe ea.Plange.Se indreapta spre camera sa.Se aseaza in pat si se uita spre geam.Este la fel de aburit.Ochii rosii din privirea lui o priveste iar ea iar se freaca la ochi si se ridica , apoi , adoarme intrun somn tare lung.


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
Am inchis povestea "Trecutul revine" pt ca nu  imi mai place , nu mai am idei , nu e prea misto si asa mai departe

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
shadowcat
Moderator

Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
ce ai fct?                              

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
WHAT....OMG...WTF.....             ....kum ai putut inkide "toopikul"?!                         ..ehh.,.,,.deskidel...ka era mijto..reu de tot...shi mai vreau/vrem /////...NU POT SA CRED KA L-AI INKIS          

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
o sa ma mai gandesc dak voi redeschide topic-ul..   "Trecutul revine"

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
pey bn ai face sa te GANDESHTII!!!!       >>era betsial!!!

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Yuwa
Jingjing

Din: Coltul paradisului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 621
poporul iti cere sa deschizi topicul,Mariah !glumesc!oricum era bestial!

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
i_love_anime
Moderator

Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
uff te astept la judecata ca ai inchis povestile tale

_______________________________________
Nu va atingeti de ei k FRIGE

I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna

within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world

pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
dap...deskidel //era sooper interesant

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
ok l-am deschis dar mai vreau inca 3 comenturi ca sa pun nextu...dak nu cer prea mult...dar alea 3 comm-uri sa fie de la persoane diferite

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
i_love_anime
Moderator

Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
asa te vreu cumnatico

_______________________________________
Nu va atingeti de ei k FRIGE

I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna

within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world

pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
haideti sa va spun ceva "tareeee"
mai fac un fic......acum dak vreti si voi
nu va spun despre ce e vorba

dar am nevoie de ajutorul vostru.....Spuneti-mi si mie niste nume care va plac de fete ...Cat mai multe dak e(dar fara telenovele :-"    )


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Kagome
Moderator

Din: In inima lui Yoo Seung Ho <3
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6438
Pey daca ar fi dupa mn as zice cb

Glumeam  .

Nush akm depinde despre ce e ficul

Modificat de *Kagome* (acum 17 ani)


_______________________________________
Because I Love You ! <3





Yoo Seung Ho :X

pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
yo habar n-am de nume..uitate y uh la un anime y ya numele de akolo..mm..sa vedem
Saya[blood+]..sau sayu[death note]...dak este despre 2 surory
Ayumi[honey and clover]
Michelle[ried or die]
Gretchell[nujce anime mai era y ala]
anna[shaman king]


_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Anna_Ryuzaki
Admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5213
ms de idei fetele

si hilary este vorba despre fete , baieti , invidie , prietenie , iubire etc etc

o sa pun ficu in curand si sper ca o sa va placa


_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la