worldanime
Lista Forumurilor Pe Tematici
worldanime | Inregistrare | Login

POZE WORLDANIME

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo 24 ani
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
worldanime / Honey and Clover / Ce parere avetzy despre acest anime?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
Eu zik q e grozav...mai putzyn knd pleaka Morita in amerika dupa ce onkisses p hagu [ce diferentza intre ey]
orkum..anime-ul este bestyal de FUNNY
uh ce zici?


_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Hecate
Sweet fan

Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
eu am vazut numai un episod dar e destul de FUNNY

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Kagome
Moderator

Din: In inima lui Yoo Seung Ho <3
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6438
Shi eu la fel

_______________________________________
Because I Love You ! <3





Yoo Seung Ho :X

pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
yo ish p la 16..shy..ce pakat k pleaka Moryta ku bany [fuge in amerik inbrakat intr-un mosh]...e o idiotzenie totala...

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
i_love_anime
Moderator

Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
wow nu m-am uitat decat la 4 episoade intr-adevar e funny dar de ce n-a facut fetita aia mai matura ? parca e mult prea papusa....dar mi-a placut faza cu rocco

_______________________________________
Nu va atingeti de ei k FRIGE

I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna

within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world

pus acum 18 ani
   
~ Lil Angel ~
Moderator

Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
aha..anime-ul e funy..dar...shi yo prima data am cerzut q fetiytza are 7 any dar am gashit q e adoklescenta....O.o....orkum imi place anime-ul^^

_______________________________________
Gomennasai for everything

Gomennasai,I know I let you down

Gomennasai till the end

Like I do no
I never needed a friend


pus acum 18 ani
   
Misa-Misa
New fan anime

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 38
E un anime destul de bun

_______________________________________
- e ''compania'' mea care te ajuta la sustinerea unor campanii, crearea forumurilor,modificarea lor si multe altele

pus acum 18 ani
   
Alinutza
Sweet fan

Din: Mai conteaza ???
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 323
Eu am vazut doar primul episod...deci nu pot sa-mi dau parerea...dar cred ca e bun 

_______________________________________
Cand ubeshty ANIME-urile totzy sunt prietenii tai !!!
JA NE !!!


(( -- enter yaa !!! ))

pus acum 18 ani
   
shadowcat
Moderator

Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
:-?...d fiecare data knd vroiam sa ma uit adormeam:-P...nu d plictiseala ci d somn:-D...da' din cate am vazut e dragutz...imi place si grafica

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Avril Lavigne
New fan anime

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
imi place f mult animeu e mijto

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Mikoto-san
Vampiroaica

Din: Munchen
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
E chiar foarte interesant animeul.Si foarte funny...si atunci cand se imbatau.. Dar fata aia cu parul lung si galben nici nu pare sa fie in ultimul an...dupa cum spuneau in serial...oricum...cel mai mult mi-a placut de Ayumi.Din pacate nu am avut sansa sa vad ultimul episod si primul...dar in rest a fost super animeul.

pus acum 18 ani
   
crazygirl93
]..[SuMmEr LoVe]..[

Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 46
Eu am vazut cateva episoade din acest animeu si mi se pare ca e funny..dragutz..mai multe nu pot spune...

_______________________________________
Night of the Vampiress

pus acum 17 ani
   
~##RiDeR##~
-_-" JuSt Me -_-"

Din: Fairytale World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 814
Am vazut din prima serie cateva episoade iar din a doua ink ma uit la ele.
Parerea mea este k e un anime funny mai ales at cand Ayumi sa dus la Tottori
ca sai dea ceva lui Nomiya iar el chiar at a plecat spre Tokio .


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la