worldanime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
worldanime | Inregistrare | Login
POZE WORLDANIME
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lolo 24 ani
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
Eu zik q e grozav...mai putzyn knd pleaka Morita in amerika dupa ce onkisses p hagu [ce diferentza intre ey] orkum..anime-ul este bestyal de FUNNY uh ce zici?
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hecate
Sweet fan
 Din: sea of tears
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 291
|
|
eu am vazut numai un episod dar e destul de FUNNY 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Kagome
Moderator
 Din: In inima lui Yoo Seung Ho <3
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6438
|
|
Shi eu la fel
_______________________________________ Because I Love You ! <3


Yoo Seung Ho :X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
yo ish p la 16..shy..ce pakat k pleaka Moryta ku bany [fuge in amerik inbrakat intr-un mosh]...e o idiotzenie totala... 
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
i_love_anime
Moderator
 Din: Tokio; uchiha clan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1455
|
|
wow nu m-am uitat decat la 4 episoade intr-adevar e funny dar de ce n-a facut fetita aia mai matura ? parca e mult prea papusa....dar mi-a placut faza cu rocco 
_______________________________________ Nu va atingeti de ei k FRIGE
 I love Light, Ayumu, Sasuke, Setsuna within the spreading darkness/i exachange vows of revolution/because i musn't let anyone interfire with me/in the future that the fruit told me/dreams turnt into ideals/everyone wished for an end bis i'll show you a shining world
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~ Lil Angel ~
Moderator
 Din: Collor My World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4056
|
|
aha..anime-ul e funy..dar...shi yo prima data am cerzut q fetiytza are 7 any dar am gashit q e adoklescenta....O.o....orkum imi place anime-ul^^
_______________________________________ Gomennasai for everything
Gomennasai,I know I let you down
Gomennasai till the end
Like I do no I never needed a friend
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Misa-Misa
New fan anime
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 38
|
|
E un anime destul de bun
_______________________________________
- e ''compania'' mea care te ajuta la sustinerea unor campanii, crearea forumurilor,modificarea lor si multe altele
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Alinutza
Sweet fan
 Din: Mai conteaza ???
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 323
|
|
Eu am vazut doar primul episod...deci nu pot sa-mi dau parerea...dar cred ca e bun
_______________________________________ Cand ubeshty ANIME-urile totzy sunt prietenii tai !!! JA NE !!!
 
  (( -- enter yaa !!! ))
|
|
| pus acum 18 ani |
|
shadowcat
Moderator
 Din: city of devils...la propriu
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1505
|
|
:-?...d fiecare data knd vroiam sa ma uit adormeam:-P...nu d plictiseala ci d somn:-D...da' din cate am vazut e dragutz...imi place si grafica
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Avril Lavigne
New fan anime
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
imi place f mult animeu e mijto 
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
Mikoto-san
Vampiroaica
 Din: Munchen
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
E chiar foarte interesant animeul.Si foarte funny...si atunci cand se imbatau.. Dar fata aia cu parul lung si galben nici nu pare sa fie in ultimul an...dupa cum spuneau in serial...oricum...cel mai mult mi-a placut de Ayumi.Din pacate nu am avut sansa sa vad ultimul episod si primul...dar in rest a fost super animeul.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
crazygirl93
]..[SuMmEr LoVe]..[
 Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 46
|
|
Eu am vazut cateva episoade din acest animeu si mi se pare ca e funny..dragutz..mai multe nu pot spune...
_______________________________________ Night of the Vampiress
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~##RiDeR##~
-_-" JuSt Me -_-"
 Din: Fairytale World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 814
|
|
Am vazut din prima serie cateva episoade iar din a doua ink ma uit la ele. Parerea mea este k e un anime funny mai ales at cand Ayumi sa dus la Tottori ca sai dea ceva lui Nomiya iar el chiar at a plecat spre Tokio .
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|