Colectia de poze worldanime.3xforum.ro
Total 13038 poze.

InapoiInainte

 
*~*DBSK/TVXQ*~*
30.06.201017.9KB
naruto
20.01.200841.9KB
eyes  alfabetul animelorEyes
26.07.200840.8KB
poze
30.03.200824.8KB

 
:hi: kikyo:hi:
15.01.200816.3KB
o sa le respect ~~reguli~~o sa le respect
24.02.200813.7KB
:hi: parerea ta despre acest anime:hi:
30.01.200850.7KB
k...m-am gandis..ji am studiat
ji cred ka cel mai bn e sa:
imi poon e y
lov3 kyr4
nuj dc da imi kak...m-am gandis..ji am studiat ji cred ka cel mai bn e sa: imi poon niku Aiko_Asashy ....dar...mai e y Lov3 Kyr4 nuj dc da imi place:X:X::X cred ka asta ramane Lov3 Kyr4 ....=:zzz:
27.03.200810.1KB

 
:nebun: inuyasha y kagome:nebun:
27.01.200830.8KB
imi place totul la el .. al 3-lea sot ce sa mai  :zzz: .. stiu k am cam multi  :rotfl: .. dar neahimi place totul la el .. al 3-lea sot ce sa mai :zzz: .. stiu k am cam multi :rotfl: .. dar neah nu ma pot abtine :nebun:
26.10.200712.7KB
:rusine: tokio hotel:rusine:
08.06.200822.9KB
maretul konohamaru :rotfl: cele mai funny pozemaretul Konohamaru :rotfl:
11.03.200838KB

 
lumiere e frumoasa :zzz: lumierelumiere e frumoasa :zzz:
02.01.200829.5KB
=(=(
19.12.200719.5KB
madara ~~~uchihaMadara
08.03.20086.3KB
asta asa e  :hi: cum vi se pare acest post?!?asta asa e :hi:
17.11.200714.9KB

 
nush...dak la varsta aia as fi intr-o casuta kre sa aibe strictul necesar,in florida :limba: ...aspey...chiar nush...dak la varsta aia as fi intr-o casuta modesta,curata, kre sa aibe strictul necesar,in Florida :limba: ...as zice kiss ...dak m-as trezi intr-un azil d batrani,cu toti aia mirosind a naftalina trecand p langa mn,iar eu sa nu-mi dau seama in ce dimensiune sunt,suferind d 10 boli diferite...cu siguranta as zice spank :dinti: ...vampirii :nebun:
24.01.200837.2KB
fata mea cea mijlocie: familia meafata mea cea mijlocie:
12.02.200841KB
*~*aragaki yui*~*
29.06.201016.7KB
*~*ayumi
28.06.201019.4KB

 
sooper pozele!!! :nod: kakashiSooper pozele!!! :nod:
04.01.200857.2KB
lee
12.01.200814.2KB
:rotfl::rotfl:
16.03.200836.7KB
:nebun: *~*koizora (sky of love)*~*:nebun:
21.06.201019.3KB

 
galerie foto
17.03.20089.4KB
kaleido star
16.03.200834.6KB
rikki  :) poze cu h2oRikki :)
24.12.200734KB
17 sakura17
02.02.200830.2KB

 
sa va pun nijte poze cu cele 2 :zzz:  :zzz: sakura vs. inoSa va pun nijte poze cu cele 2 ,,prietene'' :zzz: :zzz:
17.01.200836.5KB
o4o4
20.02.200828.5KB
declan galbraith
23.06.201037.4KB
*~*boys over flowers*~*
30.07.201041.8KB

 
lina
07.03.200847.7KB
uite-o pe sora cea buna ! familia meaUite-o pe sora cea buna !
30.01.200859.7KB
capitolul ii

dupa ceva au unde or niste stiu ca e un idiot si un aiurit dar o 2 motive pt careCapitolul II Dupa ceva timp.... Kakashi-Nu au venit? Sasuke-Nu... Kakashi-Oare unde or fii? Sasuke-Sunt niste incompetenti.Naruto stiu ca e un idiot si un aiurit dar Sakura...unde o fii?!? Kakashi-Sunt 2 motive pt care Sakura nu e aici... 1.Ori are ceva mai important de facut desi ma indoiesc pt ca e foarte punctuala... Sau 2 e suparata...desi nu vad de ce.... Sasuke-Suparata?!? (Sasuke isi aduce aminte "discutia" care a avut-o cu Sakura)- (Sakura-Niciodata nu vorbim...Ar trebui sa avem o discutie... Sasuke-Despre ce? Sakura-Nu stiu...Sa vorbim pur si simplu...Ce am mai facut... Sakura-Nu sunt fata... Sakura-Stiu dar de exemplu naruto vorbeste pentru toti trei Sasuke- Nu sunt ca Naruto Sakura-Stiu dar... Sasuke-Nu am chef de vorba...Ma scuzi(pleaca) Sakura-Dar Sasuke stai...Sasuke) Cand eu am plecat Naruto s-a dus la Sakura.... Kakashi-Ai spus ceva cu Sasuke?!? Sasuke-Nu....Dak Naruto....Ah Naruto e cu Sakura... Naruto-Deci ti-a placut? Sakura-Da....nu mai m-am distrat de mult asa...De cand eram mica... Naruto-Grozav...Putem merge din nou...Oricand...Parcul de distractii e mereu deschis... Sakura-Da putem venii si cu Sasuke... Naruto-Sakura te rog sa nu incepem din nou..... Sakura-Ce prostii spun...Logic ca nu ar venii....E prea ocupat cu antrenamentele... Naruto- Antre.... Naruto&Sakura- Antrenamentele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sakura-Am uitat complet... Naruto-Cred ca Kakashi urla de furie... Sakura-Cum am uitat?!? Naruto-O sa ne dea de mancare la rechini... Sakura-Nici chiar asa... Naruto-Aaaaa.....da.....gresit... Sakura-Hai Naruto sa ne grabim.... Naruto-Ok....vin Sasuke-S-a dus pe apa sambetei tot antrenamentul.... Kakashi-Cam da..... Sakura&Naruto-Ne scuzati de intarziere.... Kakashi-Mey , Mey ia te uita ....ce avem noi aici?!? Puteti sa imi spuneti si mie unde ati fost?!? Sasuke-Sper sa fie un motiv bun... Naruto & Sakura-Pai...
10.11.200743.6KB
kanna
07.08.200833KB

 
shi ultima :limba: de unde suntetishi ultima :limba:
16.03.200824.9KB
:d layla:D
28.05.200832.2KB
mint
28.09.200811.1KB
temari
10.03.200827.7KB
InapoiInainte