Colectia de poze worldanime.3xforum.ro
Total 13038 poze.

InapoiInainte

 
lina
08.03.200824.9KB
nr 26 fetelenr 26
28.10.200739.3KB
shika- uite o poza k' tine e kam ciudata shika uchiha :nono: -- suna mai bine shika nara  :nod: ----shika- uite o poza k' tine e kam ciudata shika uchiha :nono: -- suna mai bine shika nara :nod: ---- :zzz: da asa arati bine :P
19.11.200714.3KB
:nebun: inuyasha y kagome:nebun:
27.01.200842.7KB

 
si o poza cu pref meu  :cool: shuichi & yukisi o poza cu pref meu :cool:
26.10.200712.7KB
shinku
24.02.200822.9KB
:hi: kikyo:hi:
15.01.200813.6KB
shuichi & yuki shuichi & yukiShuichi & Yuki
17.02.200831.3KB

 
*~*haruma miura*~*
26.06.201015.5KB
pai hai sa ma aleg si yo pe cineva ca a trecut ceva vreme :rotfl: 


in yu gi oh ! gx va aparea unPai hai sa ma aleg si yo pe cineva ca a trecut ceva vreme :rotfl: In Yu gi oh ! Gx va aparea un nou persoanj in seria a doua pe care il cheama Johan(dak am retinut bine) Asa ca mi-l aleg si pe el :rotfl:
18.03.200823.8KB
yep..am le-am :zzz: e foarte cidta am gasit aceasi pozaisaki uchiha.... :uimit: alte personaje ^_^yep..am cateva..kre le-am "dezlegat"..numele :zzz: ..incepem.... CE E FOARTE CIDTA AM GASIT ACEASI POZAISAKI UCHIHA.... :uimit:
11.03.200831.5KB
capitolul spune-ne ca sasuke este bine...te de ce nu spui sa stiti dak e ia in bucur enorm ca estiCapitolul VII Sakura-Kakashi spune-ne ca Sasuke este bine...te rog... Naruto- De ce nu spui nimik? Kakashi-Vreti sa stiti dak e bine?!? Sakura-Da...Normal... Kakshi-Convingeti-va singuri....Intra Sakura-Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Naruto-Sasuke....esti bine.... Sasuke-Buna Sakura....Naruto Sakura-(il ia in brate)...Ma bucur enorm ca esti bine...Ma bucur ca ai invins.... Sasuke-Si eu ma bucur ca sunt din nou eu... Naruto-Acum te simti bine? Sasuke-Da ma simt bine... Kakashi-A fost mai puterinic decat acel blestem.... Sasuke-Multumesc Kakashi... Kakashi-N-ai pt ce... Sasuke-App v-am facut probleme cat nu am fost eu.... Sakura-Pai.... Naruto-Sasuke..... Sasuke-Ce e? De ce taceti? De ce nu spuneti nimik?!? V-am facut probleme asadar.... Sakura-Sasuke....Ai ...ai ....ai... Sasuke-Ce e Sakura? NAruto-Ai incercat sa o omori pe Sakura.... Sasuke-Ce ? Ce , ce am vrut sa fac? Sakura-Stai linistit ...Nu erai tu...Nu e nici o problema... Sasuke-Ba este Sakura....Nu pot sa cred ca un semn poate sa ma faca sa iau viata unei persoane dragi... Sakura-Dragi? Naruto & Kakashi- Dragi? Sasuke-Sakura crezi ca putem sa ne plimbam putin si sa vorbim?!?
22.12.200732.3KB

 
*~*ayumi
28.06.201017.3KB
kousuke asazuki
17.02.200833.5KB
:zzz: sousuke sagara:zzz:
20.07.200810.3KB
*~*aragaki yui*~*
29.06.201036.8KB

 
....o zi de...19 cat mai :limba: craciunul....o zi de...19 cat mai fericita....(ho,ho,ho)..... :limba:
19.01.200848.4KB
mama familia meamama
12.02.200842.2KB
galerie
23.03.200859KB
tt hinatatt
11.09.201018.3KB

 
2o sakura2o
02.02.200836.5KB
kaleido star
16.03.200829.1KB
sora si layla! :razz:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: favorit?Sora si Layla! :razz: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
24.12.200778KB
7 galerie foto bridget7
10.12.200725.9KB

 
rosetta
14.08.200830KB
knight) desenele meleRima(Vampire Knight)
02.02.200927.3KB
galerie foto
17.03.200819.6KB
*~*koizora (sky of love)*~*
21.06.201010.2KB

 
lee
12.01.200821KB
kagome
16.03.200827.6KB
adooooor animeul asta :zzz: galerieadooooor animeul asta :zzz:
04.01.200857.7KB
aaa...pe aia o vreau la :rotfl: ) ~~reguli~~aaa...pe aia o vreau la avatar!!!!( :rotfl: )
22.12.200723.8KB

 
cn e :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: un click=un lok mai putzyn la 9   :))cn e kuriosh.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
31.03.200829.5KB
poze
18.03.200835.2KB
nr 5 fetelenr 5
15.10.200739.5KB
anime pics 2 facute de noi peanime pics 2
19.05.200834.7KB

 
:razz: temari:razz:
07.08.200836.1KB
shuichi
01.07.201059.6KB
gravitatie shuichi & yukiGravitatie
21.12.200748.3KB
no commenr!e trendy sakura No Commenr!e trendy
07.04.200842.6KB
InapoiInainte