Colectia de poze worldanime.3xforum.ro
Total 13038 poze.

InapoiInainte

 
layla
17.03.200830.8KB
dak e dn animeul hell girl) :limba: ren*...recunoastetzzi...ca ...e...sooper(kiar dak e dn animeul hell girl) :limba:
02.01.200812.6KB
:razz: shaoran:razz:
10.02.200816.5KB
*~*aragaki yui*~*
26.06.201029.8KB

 
galerie
24.02.200813.3KB
1o hinata1o
18.01.200863.5KB
kagura
16.02.200837.2KB
razbunarea este buna dar numai in genul:
Razbunarea este buna dar numai in genul: "un coleg: BA tu esti prost! tu:dak eu sunt prost de tine ce sa mai zic!" Ceva in genu'(Gomene da nam avut alta idee)! DAr cand deja se recurge la batai, crime etc.razbunarea nu mai e buna si de obicei at apar remuscarile!
08.07.200831.4KB

 
:dinti::dinti:
20.01.200810.8KB
hot! hot or notHot!
14.06.200843.3KB
love kurama galerielove kurama
30.01.200840.2KB
kikyo
01.02.200819.4KB

 
:zzz: *~*boys over flowers*~*:zzz:
10.10.201033.2KB
~~~hone~~~
16.03.200815.2KB
♥ boys over flowers coreea
24.02.201239.8KB
da interesant ! :nod: despre postul animaxda interesant ! :nod:
01.02.200817.7KB

 
oro orochimaruOro
23.12.200720.1KB
poze
15.03.20087KB
anna & yoh
07.08.200820.9KB
capitolul maine avem o convine cu cine am ca dar numai Capitolul I Sakura-Deci maine avem o lupta? Sasuke-Da.... Sakura-Iti convine cu cine am picat? Sasuke-Da... Sakura-Vom invinge,nu? Sasuke-Sigur ca da Sakura-Sasuke dar numai "da" , "nu" , "sigur ca da" si "sigur" nu stii sa spui? Sasuke-adik? Sakura-Niciodata nu vorbim...Ar trebui sa avem o discutie... Sasuke-Despre ce? Sakura-Nu stiu...Sa vorbim pur si simplu...Ce am mai facut... Sakura-Nu sunt fata... Sakura-Stiu dar de exemplu naruto vorbeste pentru toti trei Sasuke- Nu sunt ca Naruto Sakura-Stiu dar... Sasuke-Nu am chef de vorba...Ma scuzi(pleaca) Sakura-Dar Sasuke stai...Sasuke Naruto-Buna Sakura...Sasuke a plecat... Sakura-Am observat Naruto-Si ce mai faci? Sakura-Bine.Tu? Naruto-Bine...Nu prea cred ca faci bine...Esti suparata... Sakura-Eh Naruto-E vorba de Sasuke,nu? Sakura-Pai... Naruto-Uite ce e Sakura tu esti o fata minunata si nu cred ca ar trebui sa suspini dupa Sasuke.... Sakura-Vorbesti serios? Naruto-Sigur... Sakura-Naruto .....eu,.... Naruto-Dami voie sa iti arat ca nu sunt un fraier cum ma cred toti Sakura-Eu nu te cred Naruto... Naruto-Nu? Sakura-Esti cam enervant uneori dar este de treaba... Naruto-Atunci ce facem? Sakura-Cum adik ce facem? Naruto-Pai stai aici si suspini dupa Saskue sau mergem la un suc si mai vorbim?!? Sakura-Mergem la un suc... Naruto-Asa te vreau :zzz: :zzz: :zzz:
03.11.200724.8KB

 
staim eu  :zzz: shuichistaim eu :zzz:
31.01.20083.8KB
*~*hilary duff*~*
27.07.201020.9KB
a zis cineva poze? :zzz: e randul meu atuunci! :zzz: 

asta e tare :nebun: (am noi achizitii supera zis cineva poze? :zzz: e randul meu atuunci! :zzz: asta e tare :nebun: (am noi achizitii super :zzz: )
20.12.200742KB
*~*DBSK/TVXQ*~*
30.06.201020.9KB

 
galerie
07.09.200838.5KB
15 poze15
25.12.200761.1KB
kagome
16.03.200815.1KB
god of study ^.^
11.03.201229.8KB

 
evil love :cool:evil love :cool:
19.03.200821.7KB
sango
17.03.200825.6KB
hot :cool: hot or nothot :cool:
07.02.200848.9KB
:nebun: *~*haruma miura*~*:nebun:
29.06.201018.4KB

 
o2o2
16.02.200816.6KB
1o1o
17.01.200836.6KB
*~*ayumi
28.06.201018.2KB
anna
22.12.200721KB

 
dak aveti poze cu ea puneti-le aici melissa maoDak aveti poze cu ea puneti-le aici
20.10.20075.6KB
7 kaname chidori7
17.12.200748.6KB
poze..^_^
29.03.200822.6KB
:nebun: heaven`s postman.:nebun:
07.01.201231.1KB
InapoiInainte